Pomoc - FAQ

P: W jaki sposób mogę sprawdzić czy moja strona znajduje się w katalogu flamenco.info.pl?

O: Prosimy skorzystać z wyszukiwarki na stronie głównej, lub wyszukiwarki zaawansowanej. Aby dodać nowy wpis, prosimy skorzystać z odnośnika w nagłówku strony lub tego formularza: dodaj wpis.

 

P: W jaki sposób mogę zmienić (zaktualizować) mój wpis w katalogu?

O: Aby się zalogować, na podstronie z Twoją wizytówką, kliknij w ikonkę z ołówkiem.

Edycja wpisu w katalogu

Podaj adres email, który został użyty podczas rejestracji. Jeśli nie rejestrowałeś się w naszym katalogu, prosimy o skorzystanie z formularza odzyskiwania hasła. Jeśli nie znasz adresu email, który mógł zostać użyty podczas rejestracji, prosimy o kontakt przy pomocy poniższego formularza (prosimy wybrać opcję "Problem z dostępem do konta"). 

 

P: Dlaczego nie mogę dodać nowego zgłoszenia? Serwer zwraca komunikat: "Błąd podczas rejestracji - podany adres email jest już zarejestrowany w naszej bazie danych."

O: Adres e-mail jest identyfikatorem wpisu w bazie danych. Powyższy komunikat oznacza, że w naszej bazie znajduje się już wpis identyfikowany poprzez podany adres email. Prosimy spróbować odzyskać hasło poprzez formularz odzyskiwania hasła lub skorzystać z innego adresu email, jeśli chcą Państwo dodać kolejny wpis.

 

Nie znalazłeś rozwiązania?

Zachęcamy do zadawania pytan i zgłaszania problemów.

 

 

tancerka flamenco

Nowe zgłoszenie

Utwórz swoją wizytówkę flamenco »